page contents

فروش فلورین (فلوراسپار، کلسیم فلوراید، فلوریت)

فروش فلورین اسیدی، سرامیکی و متالورژیکی

شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا ارائه دهنده فلورین اسیدی، سرامیکی و متالورژیکی است. فلورین با درجه اسیدی به صورت فلورین حاوی بیش از 97% CaF2 تعریف می شود ولی بعضی از تولیدکنندگان اسید فلوئوریدریک از 96% یا اندکی کمتر، اگر ناخالصی های باقی مانده قابل قبول باشند، استفاده می کنند. محدودیت ها برای سیلیس، کربنات کلسیم، آرسنیک، سرب، گوگرد سولفیدی، فسفر و دیگر اجزای مضر را مصرف کنندگان تعیین می کنند. محتوای رطوبت کنستانتره های خشک فلورین برای درجات اسیدی و سرامیکی معمولاً بیشتر از 0.1% H2O مشخص می گردد ولی در بعضی از استفاده های سرامیکی تا 0.1 یا 2% جهت تسهیل مشکلات گرد و غبار در حمل مواد حجیم ممکن است ضروری باشد. ناخالصی های مد نظر مشتریان فولاد این شرکت، سیلیس (4% و حداکثر 10%) و کربنات کلسیم (4% تا حداکثر 9%) می باشند. مشخصات اندازه استاندارد برای شن فلورین با درجه متالورژیکی این است که 100% از سرند 63 میلیمتر (2.5 in) و حداکثر 15% از سرند 9.5 میلیمتر (0.375 in) عبور کند.

کاربرد انواع فلورین سرامیکی و متالورژی و اسید گرید

فلورین با عیار سرامیکی و متالورژیکی در ساختن شیشه الیافی، در ذوب فلز روی، به عنوان بازدارنده کف کنندگی سبز وانادیوم در تولید آجر با رویه به رنگ نخودی و به عنوان ساینده بر روی بعضی از انواع کاغذهای سنباده مورد استفاده قرار می گیرد. عیارهای مختلف فلورین در تولید کاربید کلسیم در کوره الکتریکی، ساختن الکترودها برای لامپ های قوسی و به عنوان ماده اتصال برای چرخ های سنباده به کار می روند.
فلورین با عیار متالورژیکی یا نیمه متالورژیکی به عنوان گداز آور در تولید سیمان مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده به مخلوط مواد سیمان خام، قبل از ورود به کوره دورانی، افزوده می شود؛ افزودن فلورین سبب می شود کوره در دمای پایین عملیات انجام دهد و در نتیجه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. فلورین به تولید محصول کلینکر نرم تری که خردایش آسانتری داشته و در نتیجه به افزایش انرژی الکتریکی منجر شده نیز کمک می کند.
انواع مختلفی از پوشش های الکترود (میله جوش) از فلورین با مخلوط های فلورین تشکیل شده اند. فلورین با عیار سرامیکی در تولید فلزات منیزیم و کلسیم و در تهیه بعضی از مواد شیمیایی منگنز مورد استفاده قرار گرفته است. در عملیات صنعتی اغلب مصرف کنندگان شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا ترجیح می دهند فلورین با عیار اسیدی را به جای عیار سرامیکی خریداری نمایند و آن را به طور متناسبی رقیق کنند.

فروش فلورین اسید گرید و متالورژیکی

شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا به منظور رفع نیاز مشتریان خود و پاسخگو بودن به نیاز بازارهای داخلی و خارجی اقدام به توسعه سبد محصولات و ایجاد تنوع در ارائه انواع فلورین اسید گرید، سرامیکی و متالورژیکی نموده است. این شرکت معتققد است رقابت نه تصادفیست و نه مبتنی بر اقبال و بخت است. برای پیروزی در عرصه بازار تدابیری نظیر انعطاف پذیر ساختن سیستم های تولید در راستای پاسخگویی به نیازهای بازار مورد تاکید قرار گرفته و اینگونه انعطاف ها فقط با برخورداری سازمان از ویژگیهای مناسب از جمله ساختار مطلوب میسر است. انواع پودر فلورین از محصولات صادراتی این شرکت می باشد که با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد. برای استعلام قیمت فلورین و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
فروشگاه اینترنتی