page contents

سیلیس رنگ سازی

سیلیس رنگ سازی

سیلیس در انواع وسیعی از رنگ های تجاری و پوشش های مایع و پودری صنعتی، به عنوان حجم افزای با هزینه نسبتا پایین و روشنی بالا، مورد استفاده قرار می گیرد. سیلیس در دانه بندی های کنترل شده برای کاهش میزان چسب، به کار می رود. سیلیس باتوجه به مقاومت خوب در برابر اسید، مواد شیمیایی و حرارت و خواصی چون خنثی بودن از نظر شیمیایی و سختی بالای آن که باعث بهبود مقاومت در برابر سایش می شود در رنگ سازی به کار می رود.

سیلیس آستر رنگ

سیلیس پودری مخصوصا برای آستری ها، جایی که سختی و زبری سطح مدنظر بوده، مناسب است. حضور آن در رنگ های حلال دار بیرونی، مقاومت در برابر هوازدگی را در محدوده ی وسیعی از محیط ها، بالا می برد. مقاومت سایشی لعاب های سطح و رنگ های مورد استفاده در راهنمایی و رانندگی را نیز به نحو مطلوب می رساند.
استفاده از سیلیس پودری در پوشش های لاتکس درونی و بیرونی، یکنواختی سطح را افزایش می دهد و صاف کاری مطلوب را فراهم می کند. سیلیس های ته نشین شده در پوشش ها برای فراهم کردن صاف سازی، مقاومت در برابر از شکل افتادگی و مقاومت در برابر سایش، مورد استفاده قرار می گیرند. سیلیس های مصنوعی به علت دارا بودن ضریب شکست پایین، نیز به عنوان عوامل صاف سازی در پوشش های روشن به کار می روند.

فروش سیلیس رنگ

شرکت توسعه معادن و مواد معدنی آسیا تولید کننده انواع دانه بندی سیلیس ممتاز، درجه یک و درجه دو مناسب برای استفاده در صنعت رنگ سازی به عنوان عامل حجم افزا است. این شرکت با دارا بودن معادن سیلیس انواع محصولات سیلیسی را متناسب با درخواست مشتریان وو با قیمت رقابتی ارائه می کند.استفاده از بالاترین تکنولوژی خردایش، دانه بندی و بسته بندی سیلیس موجب شده محصولات این شرکت با کیفیت ممتاز به بازار عرضه شوند. برای خرید سیلیس رنگ سازی و استعلام قیمت سیلیس رنگ با ما تماس بگیرید.
فروشگاه اینترنتی